Wellness a sport

nekonečné možnosti odpočinku, relaxu a sportovního vyžití

Moderní wellness centrum Hotelu Rusava

Relaxační centrum s příjemnou atmosférou. Součástí wellness centra je finská sauna, parní lázeň, whirlpool a vyhřívané lavice. Ve večerních hodinách je wellness centrum romanticky osvětleno svíčkami a jeho poklidnou atmosféru podtrhuje relaxační hudba.

Jaké možnosti naše wellness centrum resortu Rusava nabízí naleznete dále...

Klidnou atmosféru dále umocňuje maximální soukromí, relaxační komfort.

Sauna a pára

Naše sauna a pára jsou zde pro vaše maximální pohodlí a regeneraci. Ve finské sauně si můžete užít intenzivního prohřátí a uvolnění svalů, zatímco v páře se vaše tělo zbavuje toxických látek a vy se ponoříte do hlubšího stavu relaxace. Přijďte si dopřát okamžik klidu a obnovy ve stínu naší wellness oázy.

Image
Image
Image
Image

Whirlpool

Whirlpool je luxusním a relaxačním prvkem v hotelovém wellness. Jedná se o vysoce efektivní prostředek pro uvolnění svalů a odstranění stresu, který nabízí hostům unikátní zážitek z relaxace. Své působení kombinuje s teplotou vody a masážními tryskami, které podporují relaxaci, zlepšují cirkulaci a redukují napětí. Whirlpool je ideální volbou pro hosty, kteří si přejí odpočinout si a dopřát si luxusní wellness zážitek během svého pobytu v hotelu.

Koupele a zábaly

Hydromasážní nebo přísadovou koupel si můžete vychutnat v oddělené části našeho wellness centra, kde vám náš vyškolený personál připraví lázeň dle vašeho výběru. Pro hosty, kteří si relaxační a zkrášlující procedury více užijí „na suchu“, nabízíme celou řadu zábalů s blahodárnými účinky.

Image
Image

Krytý bazén

Nový krytý bazén a dětské brouzdaliště zvláště oceníte po dnu stráveném turistikou či cyklistikou v kopcovitém terénu Hostýnských vrchů. Rozměry bazénu jsou 12 m na délku a 5 m na šířku, hloubka bazénu dosahuje 1,4 m. Brouzdaliště s vodou o teplotě 32°C je doplněno malým vodopádem, který mohou děti samy regulovat.

Bowling

Bowlingová herna se nachází v areálu hotelu Rusava, v bezprostřední blízkosti hlavní budovy. Herna je vybavena dvěma dráhami se šňůrovými stavěči Vollmer a se scoringem Qubica AMF. Pro děti a méně zdatné hráče jsou obě dráhy vybaveny automatickými bumpery – zábranami proti pádu bowlingové koule do žlábku. V herně se můžete občerstvit teplými i studenými nápoji u malého baru. Bowlingová obuv je k zapůjčení zdarma.

Image
Image
Image
Image

Hřiště

Venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem nabízí sportovní vyžití milovníkům tenisu, volejbalu, nohejbalu i basketbalu, přímo v areálu hotelu. Základní sportovní náčiní půjčujeme v hotelové recepci za drobnou úplatu, samotné hřiště je pro hotelové hosty k dispozici zdarma.

Lyžařský svah

Lyžařský svah s umělým zasněžováním a osvětlením Rusava SKI, s. r. o., se nachází 200 m od hotelu. Průměrný sklon sjezdovky je 11 stupňů a je tak vhodný i pro méně zdatné lyžaře. V provozu jsou dva vleky pro dospělé o délce cca 400 m a jeden vlek s nízkým vedením lana pro děti v délce 100 m.

Image
Image
Image
Image

Dětská herna a dětské hřiště

Rodiny s dětmi jistě potěší dětské hřiště s herní věží, pískovištěm a trampolínou pro menší děti a herní prvky pro větší děti – skluzavka, lezecká stěna, hrazdy, které jsou rozmístěny v areálu hotelu. V případě nepříznivého počasí můžete se svými dětmi zavítat do dětské herny nebo do krytého bazénu s dětským brouzdalištěm.

Koupaliště

Pouhých 200 m pod hotelem najdete oblíbené letní koupaliště s tobogánem, skluzavkami a dětským hřištěm. Koupaliště bývá v provozu od června do září (v závislosti na počasí).

Image
Image
Image


Resort uprostřed krásné valašské přírody

© 2024, resort Rusava

Adresa

Resort Rusava
Rusava 334
Rusava, 768 41
Czech republic

Provozovatel

Resort Rusava a.s.
Palackého 727/14
Nové Město
10 00 Praha 1

IČO: 09689028 DIČ: CZ09689028

Sledujte nás