Firemní akce a školení

Ideální pro firemních akce / teambuilding programy / školení

Pro svou polohu je resort příhodným místem pro pořádání firemních akcí a školení.

Hlavními přednostmi resortu jsou zvýhodněné ceny ubytování pro skupiny, bohatá nabídka sportovního a relaxačního vyžití /krytý bazén, wellness a malé fitness centrum, venkovní víceúčelové hřiště, bowling/ i útulná restaurace s krbem a přilehlými sály.

Image

K hotelové restauraci přiléhají dva oddělené nekuřácké sály pro 80 a 100 hostů a obsluhovaná zastřešená terasa, odkud se nabízí krásný výhled do okolní krajiny. Sály jsou oblíbeným místem pro pořádání svatebních hostin, rodinných oslav, firemních školení a jiných akcí.

Jeden ze sálů s kapacitou 80 míst

je vybaven dataprojektorem, vestavěným plátnem a vhodně ozvučen pro pořádání konferencí a školení. Ze sálu lze vyjít na balkón a terasu, odkud si můžete vychutnat výhled na Hostýnské vrchy.

Image
Image
Image
Image

Druhý ze sálů je prostornější, pojme až 100 hostů,

a pro svou útulnější atmosféru je častěji využíván pro rodinná setkání. Oba sály lze připravit pro formální i neformální příležitosti dle přání našich hostů.

Sál o kapacitě 200 míst

je situován v oddělené části hotelu II a je možné ho rezervovat pro větší konference či využít jako tělocvičnu.

Image
Image

Sportovní a wellness centrum rozšíří váš firemní teambuilding nebo meeting

Moderní wellness centrum je jedinečné relaxační centrum s příjemnou atmosférou. Součástí wellness centra je finská sauna, parní lázeň, whirlpool a vyhřívané lavice. Dále nabízíme hydromasážní a přísadové koupele, pestrou nabídkou tradičních i exotických masáží a zábalů.

Image
Image

Moderní wellness centrum

Hotelu Rusava je jedinečné relaxační centrum s příjemnou atmosférou. Součástí wellness centra je finská sauna, parní lázeň, whirlpool a vyhřívané lavice. Ve večerních hodinách je wellness centrum romanticky osvětleno svíčkami a jeho poklidnou atmosféru podtrhuje relaxační hudba.

Krytý bazén

obklopený pohodlnými lehátky s výhledem do zahrady a letní terasou, nabízí žádanou relaxaci po dnu stráveném nejen turistikou, nebo cyklistikou. Pro vaše nejmenší je připraveno dětské brouzdaliště s vodopádem.

Image
Image
Image
Image

Bowling

je další z možností, kterou si můžete zpestřit pobyt v našem hotelu. Bowlingová herna je umístěna v samostatné budově v bezprostřední blízkosti hotelu a je vybavena dvěma drahami, posezením a malým barem.

Image


Resort uprostřed krásné valašské přírody

© 2024, resort Rusava

Adresa

Resort Rusava
Rusava 334
Rusava, 768 41
Czech republic

Provozovatel

Resort Rusava a.s.
Palackého 727/14
Nové Město
10 00 Praha 1

IČO: 09689028 DIČ: CZ09689028

Sledujte nás