Restaurace

podáváme tradiční česká jídla po celý den

Útulná hotelová restaurace s krbem je srdcem Hotelu Rusava.

Stylově vybavený interiér, s výčepním pultem zastřešeným doškovou střechou, má kapacitu 50 míst a pochutnat si zde můžete na tradičních českých jídlech jak ze stálého jídelního lístku, tak i z denního menu. Pro vaše děti je přichystán samostatný dětský jídelní lístek ve formě omalovánek a připraveny jsou i dětské stoličky a příbory.

K hotelové restauraci přiléhají dva oddělené nekuřácké sály pro 80 a 100 hostů a obsluhovaná zastřešená terasa, odkud se nabízí krásný výhled do okolní krajiny.

Sály jsou oblíbeným místem pro pořádání svatebních hostin, rodinných oslav, firemních školení a jiných akcí.

Image
Image

Regionální jídla z kvalitních surovin

V naší restauraci se specializujeme na přípravu autentických jídel z Čech a Moravy. Menu obsahuje lokální lahůdky, které oslavují bohatou českou kuchyni. Naše pokrmy nesou ducha tradice a kvalitních surovin. Najdete zde regionální atmosféru a chutná jídla.

Menší ze sálů má kapacitu 80 míst

je vybaven dataprojektorem, vestavěným plátnem a vhodně ozvučen pro pořádání konferencí a školení. Ze sálu lze vyjít na balkón a terasu, odkud si můžete vychutnat výhled na Hostýnské vrchy.

Image
Image
Image
Image

Druhý sál je prostornější, pojme až 100 hostů,

a pro svou útulnější atmosféru je častěji využíván pro rodinná setkání. Oba sály lze připravit pro formální i neformální příležitosti dle přání našich hostů.

Terasa s obsluhou jako součást restaurace

Obsluhovaná terasa sousedí s jedním ze sálů restaurace a otvírá se z ní poutavý výhled na Hostýnské vrchy. Dohlédnete odtud také na hřiště a dětské hřiště. V zastřešené části terasy je umístěn gril, který je v letních měsících využíván při večeřích a po dohodě mohou být grilované speciality zařazeny i do vašeho společného menu.

Image
Image


Resort uprostřed krásné valašské přírody

© 2024, resort Rusava

Adresa

Resort Rusava
Rusava 334
Rusava, 768 41
Czech republic

Provozovatel

Resort Rusava a.s.
Palackého 727/14
Nové Město
10 00 Praha 1

IČO: 09689028 DIČ: CZ09689028

Sledujte nás